KAMPIOENEN

2019-2020

ATLETIEK

Atletiekclub Alken

Line Nicolaij

PK kogelstoten indoor Benjamin Meisjes

Sven Nicolaij

PK 200m indoor Masters M40

Tina Smets

PK ver + speer + vijfkamp + ver indoor + hoog indoor Masters V35

BK hamerslingeren + gewichtswerpen Masters V35

Koninklijke Tochtgenoten Atletiekclub Sint-Truiden

Amaury Bellen

PK 60m indoor + 60m horden indoor Pupil Jongens

Ward Spelmans

PK kogelstoten indoor Junior Heren

Liene Arnauts

PK hoogspringen indoor Pupil Meisjes

Bart Boyen

PK 400m + kogelstoten Masters Heren

Kris Pictoel

PK verspringen Masters Heren

Kristof Vanspauwen

PK 60m indoor Masters Heren

Tommy Vlayen

PK 60m horden + hinkstapspringen Masters Heren

JUDO

JC Sint-Truiden

Fieke Olemans

VK klasse 48 kg U18

PAARDRIJDEN

Lustige Dravers

Julie Geurts

BK individueel dressuur Pony DB2

PK individueel dressuur Pony DB1

REDDEND ZWEMMEN

Sint-Truidense Reddingsclub - Individueel

Elise Croes

VK 200m hinderniszwemmen + 100m popredden met vinnen Kadet Dames

Lotte Istas

VK 100m lifesaver Kadet Dames

Matisse Croes

VK 50m lifesaver + 100m superlifesaver Miniem Jongens

Jelle Vandersteen

VK 100m reddingscombiné + 50m popredden + 200m superlifesaver Junior Heren

Sint-Truidense Reddingsclub - Ploegen

Mirte S’Heeren, Yana Goossens, Fien Derwael, Lune Huysmans

VK 4x50m hinderniszwemmen + 4x25m popredden, 4x50m reddingsestafette  

Meisjes -14 jaar

Matisse Croes,  Mathis Vandevoort, Bernd Huysmans, Aiko Knuts

VK 4x50m hinderniszwemmen + 4x25m popredden, 4x50m reddingsestafette 

Jongens -14 jaar

Dimitri Ceulemans, Jochen Bikkembergs, Steven Defoin, Jelle Vandersteen

VK 4x50m reddingsestafette

Heren Open

SCHERMEN

Skirmjan

Kathleen Vanrijkel

BK degen Dames veteranen 2

SCHOOLSPORT

Go! Next Sportschool Bovenbouw Hasselt

Elise Croes - Zwemmen

PK 25m+50m vrije slag NA Kadet

Lotte Smets - Atletiek indoor

VK kogel Scholier

TAFELTENNIS

TV Busenbach - Duitse 1ste klas

Lisa Lung

BK enkel en dubbel A-dames

Tafeltennisclub Sint-Truiden

Nico Moyaerts

PK Veteranen 40+

Luc Bamps

PK enkel en dubbel veteranen 65+ 

VOETBAL

Jong STVV Dames

Lorien Luyck, Shari Machiels, Justine Lowet, Rani Corten, Julie Parent, Naomi Droppert, Femke Philips, Larissa, Paques, Jolien Hendrix, Silke Serré, Margot Vanholst, Al-Dakhil Maryam, Fran Vandebroek, Nele Smets, Joke Peeters, Mihaela Harabagiu, Johan Boffin (trainer), Vanessa Copper (afgevaardigde), Cindy Van Esch (verzorger)

PK 2de provinciale Dames

K. Velm V.V. - Reserven A

Jeroen Vangrieken (K), Tom Rega (K),Koen Rega, Tiemen Smets, Maxim Patyn, Robbe De Man, Steffen Van Avondt, Pieter-Jan Detraux, Benjamin Shala, Jonas Claus, Ruben Daniels, Jarno Ghysens, Wouter Pottie, Wout Verhoeven, Steven Ghysen, Maxim Demoitié, Koenraad Matheus, Umberto Musella, Michiel Vandebosch, trainer (T2) : Marc Swinnen

Kampioen gewestelijke reserven reeks F

Simon Mignolet

Club Brugge behaalde 16de landstitel met Mignolet als doelman.

WIELRENNEN

PaxX - Global Cycling

Christophe Logier

WK veldrijden Masters +50

Dieter Schol

Vlaams-Brabant kampioen veldrijden Masters +30