sprint (1).png

KAMPIOENEN

2019-2020

ATLETIEK

Atletiekclub Alken

Line Nicolaij

Atletiekclub Alken - Line Nicolaij.jpg

PK kogelstoten indoor Benjamin Meisjes

Sven Nicolaij

Atletiekclub Alken - Sven Nicolaij.jpg

PK 200m indoor Masters M40

Tina Smets

Atletiekclub Alken - Tina Smets.jpg

PK ver + speer + vijfkamp + ver indoor + hoog indoor Masters V35

BK hamerslingeren + gewichtswerpen Masters V35

Koninklijke Tochtgenoten Atletiekclub Sint-Truiden

Amaury Bellen

TACT - Amaury Bellen.jpg

PK 60m indoor + 60m horden indoor Pupil Jongens

Ward Spelmans

TACT - Ward Spelmans.JPG

PK kogelstoten indoor Junior Heren

Liene Arnauts

Liene%20Arnauts%20(002)_edited.jpg

PK hoogspringen indoor Pupil Meisjes

Bart Boyen

TACT - Bart Boyen.jpg

PK 400m + kogelstoten Masters Heren

Kris Pictoel

TACT - Kris Pictoel .jpg

PK verspringen Masters Heren

Kristof Vanspauwen

TACT - Kristof Vanspauwen 2020.jpg

PK 60m indoor Masters Heren

Tommy Vlayen

TACT - Tommy Vlayen.jpg

PK 60m horden + hinkstapspringen Masters Heren

judo (1).png

JUDO

JC Sint-Truiden

Fieke Olemans

Judo%20-%20Fieke%20Olemans_edited.jpg

VK klasse 48 kg U18

horse-riding.png

PAARDRIJDEN

Lustige Dravers

Julie Geurts

Paardrijden - Julie Geurts.jpg

BK individueel dressuur Pony DB2

PK individueel dressuur Pony DB1

swimming-figure (1).png

REDDEND ZWEMMEN

Sint-Truidense Reddingsclub - Individueel

Elise Croes

STRC - Elise Croes.jpeg

VK 200m hinderniszwemmen + 100m popredden met vinnen Kadet Dames

Lotte Istas

STRC - Lotte Istas.jpeg

VK 100m lifesaver Kadet Dames

Matisse Croes

STRC - Matisse Croes.jpg

VK 50m lifesaver + 100m superlifesaver Miniem Jongens

Jelle Vandersteen

STRC - Jelle Vandersteen .jpeg

VK 100m reddingscombiné + 50m popredden + 200m superlifesaver Junior Heren

Sint-Truidense Reddingsclub - Ploegen

Mirte S’Heeren, Yana Goossens, Fien Derwael, Lune Huysmans

STRC - Mirte S'heeren.jpg
STRC - Yana Goossens.jpg
STRC - Fien Derwael.jpeg
STRC - Lune Huysmans.jpeg

VK 4x50m hinderniszwemmen + 4x25m popredden, 4x50m reddingsestafette  

Meisjes -14 jaar

Matisse Croes,  Mathis Vandevoort, Bernd Huysmans, Aiko Knuts

STRC - Matisse Croes.jpg
STRC - Mathis Vandevoort.jpg
STRC - Bernd Huysmans.jpg
STRC - Aido Knuts.jpg

VK 4x50m hinderniszwemmen + 4x25m popredden, 4x50m reddingsestafette 

Jongens -14 jaar

Dimitri Ceulemans, Jochen Bikkembergs, Steven Defoin, Jelle Vandersteen

STRC - Dimitri Ceulemans.jpg
STRC - Jochen Bikkembergs.JPG
STRC - Steven Defoin.jpg
STRC - Jelle Vandersteen .jpeg

VK 4x50m reddingsestafette

Heren Open

sword.png

SCHERMEN

Skirmjan

Kathleen Vanrijkel

Schermen - Kathleen Vanrijkel.jpg

BK degen Dames veteranen 2

trophy-cup-silhouette.png

SCHOOLSPORT

Go! Next Sportschool Bovenbouw Hasselt

Elise Croes - Zwemmen

STRC - Elise Croes.jpeg

PK 25m+50m vrije slag NA Kadet

Lotte Smets - Atletiek indoor

Schoolsport - Lotte Smets.jpg

VK kogel Scholier

ping-pong (2).png

TAFELTENNIS

TV Busenbach - Duitse 1ste klas

Lisa Lung

Lisa Lung.jpg

BK enkel en dubbel A-dames

Tafeltennisclub Sint-Truiden

Nico Moyaerts

TTC - Nico Moyaerts.jpg

PK Veteranen 40+

Luc Bamps

TTC - Luc Bamps.jpg

PK enkel en dubbel veteranen 65+ 

soccer-player.png

VOETBAL

Jong STVV Dames

Lorien Luyck, Shari Machiels, Justine Lowet, Rani Corten, Julie Parent, Naomi Droppert, Femke Philips, Larissa, Paques, Jolien Hendrix, Silke Serré, Margot Vanholst, Al-Dakhil Maryam, Fran Vandebroek, Nele Smets, Joke Peeters, Mihaela Harabagiu, Johan Boffin (trainer), Vanessa Copper (afgevaardigde), Cindy Van Esch (verzorger)

Foto Dames STVV 2e Prov (002).jpg

PK 2de provinciale Dames

K. Velm V.V. - Reserven A

Jeroen Vangrieken (K), Tom Rega (K),Koen Rega, Tiemen Smets, Maxim Patyn, Robbe De Man, Steffen Van Avondt, Pieter-Jan Detraux, Benjamin Shala, Jonas Claus, Ruben Daniels, Jarno Ghysens, Wouter Pottie, Wout Verhoeven, Steven Ghysen, Maxim Demoitié, Koenraad Matheus, Umberto Musella, Michiel Vandebosch, trainer (T2) : Marc Swinnen

velmvv_20192020.jpg

Kampioen gewestelijke reserven reeks F

Simon Mignolet

Simon Mignolet.jpg

Club Brugge behaalde 16de landstitel met Mignolet als doelman.

bicycle (1).png

WIELRENNEN

PaxX - Global Cycling

Christophe Logier

PaxX - Christophe Logier.jpg

WK veldrijden Masters +50

Dieter Schol

PaxX - Dieter Schol 2.jpg

Vlaams-Brabant kampioen veldrijden Masters +30